Gyorsítótár ürítése

A Joomla! 1.5 alaprendszerrel kapcsolatos általános kérdések.
A bővítményekkel kapcsolatos kérdésedet a megfelelő alfórumban tedd föl!

Gyorsítótár ürítése

HozzászólásHozzászóló: solano4 Dátum: 2009.08.04. 14:43

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogyan lehet a gyorsítótárat automatikusan üríteni? Az a helyzet, hogy az általam is felügyelt oldalon sokszor történik az, hogy sem a háttér, sem egyéb képek nem jelennek meg, de még a beágyazott videók is kikapcsolnak. Ez utóbbit úgy érzékeli, hogy nincs megfelelő player, holott van. Ez a főoldalon még nem jelentkezik, de ha egyet-kettőt lépek az oldalakon belül, akkor jó eséllyel előjön.
Hasonló problémákról olvastam külföldi fórumokon, így jutottam el ahhoz, hogy a Gyorsítótár ürítése. Minden szép és jó lett, ahogy végre kiürítettem, hirtelen annyira mélyen áshattam magam az oldalban, de aztán vége, újra előjött. Na kiderült, hogy a gyorsítótárban újra csomó fájl, elég nagy méretben. Ha kitörlöm újra megy egy darabig, de aztán megint tele lesz valamiért. Megpróbáltam az összes létező modulnál kikapcsolni a gyórsítótárazást, de valahogy még mindig nő. Valaki nem tudja esetleg, hogy lehetne ezt abszolút kikapcsolni, vagy hogy esetleg mi lehet más megoldás? Előre is köszi a válaszokért.
Avatár
solano4
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó

Tagság kezdete: 2009.08.04. 14:27
Figyelmeztetések: (0%)
Adott: 0 köszönetet
Kapott: 0 köszönetet

Vissza: Általános kérdések

Ki van jelen

Jelen fórumot olvasó felhasználók: Nincs regisztrált felhasználó és 0 vendég